Yükleniyor Etkinlikler

« Bütün Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Eki 11

VI. Uluslararası Holistence Academy Kongresi

Ekim 11

Değerli Araştırmacılar,

TOPLUM 5.0 temalı VI. Uluslararası Holistence Academy Kongresi  (IHAC VI) 19-20 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Konferansın bu yılki temasını Toplum 5.0 oluşturmaktadır. “İnsan odaklı süper akıllı toplum” olarak da ifade edilen Toplum 5.0 kavramı geleceğin toplumunu ifade etmektedir. Dijital dönüşümün sunduğu olanaklar ile küreselleşme ve pandeminin ortaya çıkardığı koşullar Toplum 5.0 kavramını anlamlı hale getirmektedir. Kongre, geleceğin toplumunu bugünün şartlarında değerlendirme ortamı sunacaktır.

Kongremiz Toros Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Pandemi koşulları nedeniyle, kongremiz Zoom Platformu üzerinden online olarak gereçekleştirilecektir.

Kongre Toplum 5.0 kavramı ile ilgili tüm alanlara açıktır. Çok disiplinli ve disiplinler arası çalışmalar dahil edilecektir. Konferansın teması ile ilgilenen bütün akademisyenleri, araştırmacıları, eğitimcileri, sivil toplum kuruluşlarını ve öğrencileri bu bilgi şölenine katılmaya davet ediyoruz.

Konferansın dili, İngilizce ve Türkçe’dir. Bildiriler yayınlanan kriter ve standartlar doğrultusunda, Bilimsel Komiteden en az iki üye ve diğer bağımsız hakemler (ihtiyaç olması halinde) tarafından çift-kör hakem değerlendirmesi ile incelenecektir. Tam metinli bildiriler, Kongre kitabında basılacaktır. Ayrıca, dileyen yazarların bildirileri editoryal kitapta ve uluslararası endeksli Kongre Dergilerinde hakem değerlendirmesi sonrasında yayınlanabilecektir. Organizasyon komitemiz adına sizleri, Konferansımıza davet etmekten onur duyuyoruz.

En iyi dileklerimizle…

Önemli Tarihler

Bildiri Özeti Gönderilmesi İçin Son Tarih :  08/Ekim/2021
Kabul Edilen Bildirilerin İlanı : 09/Ekim/2021 
Kayıtlar İçin Son Tarih  : 11/Ekim/2021
Kongre Programının İlanı : 11/Ekim/2021 
Tam Metinlerin Gönderilmesi İçin Son Tarih : 12/Kasım/2021
Paylaş:

Detaylar

Tarih:
Ekim 11
Etkinlik Kategori:
https://ihac.holistence.com/home

Mekan

Toros Üniversitesi

Yakında yapılacak bir etkinliğiniz mi var? Burandan bize iletebilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir